Asansörlü Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat sisteminde Türkiye geneli kullanım her firmada bulunmamaktadır. Ekşioğlu nakliyat sektörde öncü.

Bu yüzden müşterilerin isteklerini tam anlamı ile sağlamak adına Ekşioğlu nakliyat araç filolarını geniş tutarak taşıma işlemini şehirlerarası da yapabilmektedir. Ev ya da ofis taşımacılığında kesinlikle gerekli olan durumlardan biri olan asansör kullanımı, eşyaların sıfır hasar ile nakliye edilmesinde büyük önem taşımaktadır. Sorunsuz olarak eşyaların taşınmasının ardından yeni adrese yerleştirilmesi de firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen hizmetler arasında olmaktadır. Asansörlü nakliyat avantajları hem firmamıza hem de ev sahibine oldukça fazladır. Öncelikle eşyalar kesinlikle hasar görmeyecek şekilde paketlendikten sonra merdiven dairesine çıkmadan direkt olarak aşağıya iner. Bu şekilde merdiven boşluğunda sıkışma olmadan eşyalar direkt aşağı iner. Ekibimize de büyük kolaylığı bulunan asansör sistemi kolaylıkla inmekte ve aynı şekilde yeni adrese çıkabilmektedir. 9 ve daha fazla katlara çıkabilen asansör sitemi her araçlarda mevcut olarak kullanılmaktadır.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de kusursuz olarak kullanımı bulunan asansör sitemi, müşteri memnuniyetinde de gerekli olmaktadır. Profesyonel bir şekilde paketlenen ve hazırlanan tüm eşyalar kırılmaya karşı duyarlı olanlar ayrılarak en iyi şekilde büyük nakliye filolarına yerleştirilmektedir. Evin en uygun bölümünden asansöre bindirilen eşyalar, aynı profesyonellikte araca yerleştirilmektedir. İtinalı bir şekilde yerleştirilen tüm eşyalar aynı titizlik ile yeni adreste düzeltilmektedir. Montajı bulunan eşyalar içinde özel olarak çalışma yapan ekibimiz yeni evde de kurulum sağlamaktadır. Bu şekilde Ekşioğlu taşımacılık firması alanında en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Özellikle dolaplar ve kurulum gerektiren cihazlar firmamıza bildirilmelidir. Taşımaya yeterli şekilde hazırlanan ekibimiz toplama, paketleme, taşıma ve yerleştirme şeklinde gerekli eğitimi aldıktan sonra adresinizde hazır bulunacaktır. Hasarsız bir şekilde yapılan taşıma işlemi ev sahibin isteğine göre yeni adreste son bulur. Düzenli ve disiplinli olarak çalışma sağlayan ekibimiz Türkiye’nin her iline en iyi şekilde taşıma yapabilmektedir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat fiyatları en uygun şekilde sunulmaktadır. Böylece firmamız ile iletişime bulunan hiçbir müşteri maddi konuda sorun yaşamamaktadır.

Şehirlerarası Asansörlü Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat firmaları asansör sisteminde pek başarılı olmamaktadır. Yol mesafesine göre belirlenen asansör sistemi, birçok firmada olmamaktadır. Ekşioğlu nakliyat Türkiye’nin her yerine yaptığı taşımacılık işleminde asansör kullanımını 1 ve üzeri tüm katlarda sağlamaktadır. Her türlü paketleme işlemini en iyi şekilde yaparak taşıma kamyonuna yerleştirdikten sonra yeni adreste yerleştirme de yapılmaktadır.

Firmamız ile iş birliği içerisinde olan tüm müşterilere memnuniyet sağlamak için gerekli çalışmalar profesyonel olarak gerçekleşmektedir. Şehirler arası nakliye işlemlerinde de tüm eşyaların firmamız tarafından en uygun şekilde taşınmaktadır. Baza, dolap ve montajı gerekli olan tüm eşyalar firma çalışanları tarafından doğru şekilde sökülmekte ve yeni adreste tekrar olarak toplanmaktadır. Taşıma kamyonuna yerleştirilen tüm eşyalar en güvenli şekilde araç içerisine sabitlenmektedir.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat