Deneyimli Nakliye Firması Hizmetleri

İstanbul Trabzon Şehirler arası Nakliyat
12 Nisan 2020
Ekonomik ve Güvenli Şehirden Şehire Nakliyat Firmaları
18 Nisan 2020

Şehirler arası nakliye ve şehiriçi nakliye hizmetleri, mesafeye göre değişebilir. Kaliteli güvenilir bir firma seçmek önemlidir.

Malum sizlerin de bildiğiniz üzere, ülkemizde birçok nakliye firması bulunmaktadır. Bu alanda talebin yoğun olması birçok firmanın eşya taşınması alanında hizmet sunmasına neden olmaktadır ancak, firma sayısında normalin üzerinde bir artış, bir süre sonra kalitenin ister istemez düşmesine neden olmaktadır. Bu durumda, nakliyat hizmeti almak isteyen değerli okuyucularımızın da dikkatli olması gerekmektedir. Şehiriçi ve şehirler arası nakliyat firmaları seçerken, firmaların referansları, müşteri memnuniyeti, elemanların kalitesi, araç filosu, eşya taşıma kalitesi ve özelliklerine dikkat etmek gerekir. Şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda bilgi alırken de fiyatın düşüklüğü cazibesine kapılmayarak, diğer kriterleri de dikkate almaya önem vermek lazımdır.

Kaliteli ve Güvenilir Nakliyat

Uzun yıllardan beri hizmet sunan Ekşioğlu Nakliyat, yasalara uygun olarak taşımacılık ilkelerine uygun hareket eden bir firma. Uluslararası nakliyat ile şehirler arası nakliyat hizmetlerini sunan, bu noktada gerekli kapasitesi olan firmalarımızdan biridir. Şehirlerarası işyeri taşımacılığı ve özellikle kapsamlı bir hizmet sunulması gereken şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde gerekli kriterleri bulunduran bir firmadır. Araç kapasiteleri uzun yola dayanıklı olan, önemli markaların sürekli olarak yenilenen modelleridir. Eşyaların güvenli olarak taşınması için de modern ve gerekli malzemeler her zaman yenilenerek kullanılmaktadır. Kutulama, saklama, özel ambalaj malzemeleri, naylonlar ile sarılma detayları eksiksiz şekilde yapılır elemanlar tarafından.

Ekşioğlu Nakliyat merkezi İstanbul da olan bir firmadır. Kartal ve Beşiktaş olmak üzere, yani şehrin hem Avrupa Yakası, hem de Anadolu Yakası’nda merkezleri bulunmaktadır. Firma merkezlerinden 81 ilimize, şehirler arası nakliyat hizmetlerini yıllardır vermektedir. Ayrıca yurtdışında evden eve taşımacılık hizmetleri de verilmektedir ve bu şekilde bir taşımacılım hizmeti almak isteyenlerin güveneceği bir firmadır diyebiliriz. Ayrıca, parça eşya taşımacılığı hizmetlerini de gerek şehir içinde, gerekse şehirler arası olarak firma kapsamında sunulmaktadır. Antika eşyalar, özel makineler ya da sanat eserleri gibi çeşitli eşyaların taşınmasında firmadan hizmet alabilirsiniz. Bu özel parçalar da gerektiği gibi, zarar görmemesi için sarılacak, buna göre taşınacaktır. Mobilyalar için parçaların sökülmesi için marangozlar ekipte hizmet vermektedir. Bilgisayar, beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar da uygun şekilde taşınmaktadır.

Firma İlkeleri Örnektir.

Ekşioğlu Nakliyat olarak, firma ilkeleri, aslında genel anlamda tüm nakliyat firmalarında aranan özellikler olabilir. Kaliteli işlerin yapılma ilkesi son derece önemlidir ve firma için dürüstlük ön plandadır. Verilen nakliye tarihinde ve saatinde firma ekipleri hazır olur. Müşteri odaklı çalışmalar, sonuç odaklı hizmet, farklı ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem verilmesi, araç ve malzeme başta olmak üzere hizmet alanlarında modernizasyon gibi ilkeler değişmeden firma tarafından uygulanmaktadır. Fiyat oranları ise bu ilkelere nazaran gerçekten çok ekonomik olan , memnun eden rakamlardır.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat