Fuar Taşımacılığı

Türkiye’de oldukça yaygın olan fuar hizmetleri şehirlerarası nakliyat firmamız ile ülkenin dört bir yanında kurulmaktadır.

Kış ve yaz aylarına özel olarak kurulan farklı fuarlarda firmalar ürünlerini tanıtıp alıcı bulabilmek için ürünlerini gösterecek alanlar oluştururlar. Sizde kendi firmanızın ürünü en iyi şekilde fuar alanlarında tanıtabilmek için stantlarınızın uygun kurulmasını istiyorsanız nakliyat firmamız ile çalışmalısınız.

Özellikle nakliyatta fuar alanı ürünlerinin taşınması oldukça önemlidir. Ürünlerin bozulmadan çizilmeden ve doğal hallerini kaybetmeden fuar alanına ulaştırmak için sıradan bir nakliyat firmasını seçmemelisiniz. Bu yüzden elinizin altındaki taşıma firmasını değil bizim firmamızı tercih etmelisiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat ile yaptığımız bütün çalışmalarımızda müşterilerimizin tekrar bize dönüşü ile kendimizi kanıtlamaktayız. Yurt içinde büyük firmalarla çalıştığımızdan fuar taşımacılığı işinde de kendimizi sürekli yeniliyoruz. Fuar için gerekli olan dış yapı malzemeleri, tanıtılacak eşya ve ürünler itina ile paketlenerek taşınmaktadır. Özellikle değeri ve doğallığı bozulmayacak olan ürünlere farklı paket uygulamaları uygulanacağından hiçbir bozulma ve yıpranma olmadan ürünleriniz yerine ulaştırılır. Gıda taşımacılığında şehirler arası nakliye firmamız dondurucu dolapları ile ürünlerin tadının aynı kalmasını sağlar. Dondurucu araçlarımız içerisindeki hava sirkülasyonu sebebiyle hem içerideki havayı koruyarak hem de ürünün çözünürlük derecesini koruyarak elinize ulaştırır.

Doğal Taşınma Hizmeti

Diğer Şehirler arası nakliyat firmaları arasında olduğu gibi klasik taşımacılık yapmamaktayız. Biz de ürünün korunması esas olduğu için fuar alanlarında daha çok tercih edilmekteyiz. Öncelikle taşınabilecek ürünlerinizin kayıt altında tutulması ve bu ürünlerin korunma şartlarını öğrenerek sizler için en iyi taşımacılığı Ekşioğlu nakliyat ile yapmaya çalışırız. Geleneksel fuarlarda sizin anlattığınız koşullarda hatta gıda teknisyenlerimiz in önerdiği saklama koşullarında yiyeceklerinizi taşıyabiliriz. Teknoloji fuarları için elektronik mühendislerimiz teknoloji ile ilişkili olan elektrikli cihazlarınızın itina ile paketlenmesini sağlamaktadır. Her cihaz kendi alanında hasar görmeyecek şekilde paketlenerek taşınmaktadır. Fuar alanı içerisinde paketlenen cihazlar yine yetkili olan elemanlarımız sayesinde açılarak yerlerine yerleştirilir ve çalışılması sağlanır. Bütün ürünlerin garanti çerçevesinde olması için tek tek ürünler kayıt altına alınarak etiketlenmektedir. Araç fuarlarında yine emniyeti sağlanacak olan araçlarınız özel nakliyat tırlarımıza yüklenerek taşınır. Antika değeri taşıyan araçlar istenilen fuar yerine özel emniyet kilitleri ve özel koruma ile götürülmektedir.

Şehirler arası nakliyat fiyatları taşınılan her üründe farklı fiyat olarak yansıtılmaktadır. Dondurucu özelliği olan araçlarımız, büyük dorse tırlarımız, ısı yalıtımı gerektiren diğer araçlarımız fiyat olarak klasik araçlarımızdan daha farklı bir uygulama içerisinde bulunmaktadır. Aracın ulaşacağı noktaya bir aracın konumuna göre belirlenecek olan fiyatlar sizin için en uygun çerçevede planlanmıştır. İş yaşamınızda ve kariyer seviyeniz de size en çok etkileyecek olan fuar çalışmalarınızı Ekşioğlu şehirler arası nakliyat sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat kelimeleri bizim için en değerli olan kelimelerdir. Çünkü nakliyat firmaları insanların hayatlarını değiştiren bir yere sahiptir. Bizler bunun her zaman farkındayız.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat