Güvenli Nakliyat Firması

Eşyalarınızı Güvenli Nakliyat Firmalarına Emanet Edin
18 Nisan 2020
Modern Şehirler Arası Nakliyat Firmaları
18 Nisan 2020

Ekşioğlu nakliyat, güvenli nakliyat firması seçmek isteyenler için şüphesiz ki tercih edebilecekleri firmalardan biridir.

Eşyalarımız bizim için çok önemlidir elbette, onların taşınırken en ufak bir hasar görmelerini ya da eksilmelerini istemeyiz. Bu nedenle, şehir içi ya da şehirler arası nakliye olsun, taşımacılık hizmeti için firma seçerken, güvenli olmasına dikkat ederiz. Ayrıca, bir miktar inceleme yapmamız da son derece önemlidir ve gereklidir. Beklentilerini karşılayan firmalardan biri olarak, Ekşioğlu Nakliyat bu yazımızın değerlendirme konusu olacaktır. Şehiriçi taşımacılık, depolama, parsiyel taşımacılık, şehirlerarası nakliyat alanlarında hizmet sunan bir firmadır. Sigortalı taşımacılık yapılmaktadır. Yüksek katlar için asansör sistemi hizmeti de firma tarafından verilmektedir.

Ekşioğlu Nakliyat firma bilgileri

Evden eve ve ofis taşıma gibi şehirler arası nakliyat dahil olmak üzere hizmet veren firma, günümüzde 81 ilimize hizmet sunuyor. Ev taşıma, paketleme, parsiyel taşımacılık, depolama, ofis taşımacılığı gibi farklı faaliyet alanları da bulunmaktadır. Firma, İstanbul merkezli olmakla birlikte, birçok ile elbette hizmet sunmaktadır. Kartal ve Beşiktaş merkez ve şubeleri üzerinden firmaya her zaman ulaşmak mümkündür. Öte yandan, firmanın aktif bir çağrı merkezi ile online hizmet sisteminin de bulunduğunu belirtelim. Çağrı merkezleri üzerinden her zaman hizmet bilgileri ve fiyat teklifleri konusunda bilgi alınıyor. Öte yandan, web sitesi üzerinden, online şekilde randevu ile fiyat tekliflerini de alabilirsiniz.

Firmanın önem verdiği birtakım kalıcı ilkeleri bulunmaktadır. Şehirler arası nakliyat firmaları arasında değişmeyen müşteri memnuniyeti ilkeleri ile öne çıkan bir şirkettir. Yasal çalışma izinlerinin tamamını elinde bulunduran firma, sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Firma seçerken, yasal izinlerinin ve çalışma belgelerinin olup olmadığına bakmak çok önemlidir. Ayrıca, referanslara ve müşteri yorumlarına da göz atmakta fayda var.

Ekşioğlu Nakliyat Firması Hizmetleri

Firmadan şehir içi nakliyat, yani İstanbul içinde nakliyat hizmeti alabilirsiniz. İlçeler arasında, iki yaka arasında nakliyat hizmetleri en iyi şekilde sunulmaktadır. Öte yandan, firmanın gerçekten dikkat çeken hizmetlerinden biri şehirler arası evden eve nakliyat çalışmalarıdır. Tayin, ev alma, birçok nedenle bir şehirden farklı bir şehre yerleşmeye karar verebilirsiniz. Bu durumda, uzun bir mesafe yol kat edeceğinizden, elbette uzun mesafe taşımacılık alanında güvenilir olan bir firmadan yardım almalısınız.  Ekşioğlu Nakliyat, bu konuda en iyi olan kurumlardan biridir. Elbette uzun yıllar süren bir hizmet deneyiminin olması ve personelin deneyimli, eğitimli olması da baskın bir özelliktir.

Eşyaların firma tarafından tasnifi yapılmaktadır. Bundan sonra, eşyalar elektronik eşyalar, mobilyalar, kırılacak eşyalar gibi belirlenerek tasnifleri yapılmaktadır. Bunların ayrılması, kutulanması işlemleri özenle yapılır. Marangozlar mobilyaların demontesini ve yeni adreste montajını yaparlar. Elektronik eşyalarının taşınmasında ve yerleşmesinde ise elektrik teknikerleri hizmet sunmaktadır. Sizin yapmanız gereken, özel eşyalarınızı almak ve yeni adresinizde firmayı beklemektir. Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda da firmadan uygun rakamları alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat