İstanbul Konya Şehirler arası Nakliyat

İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat
11 Kasım 2019
İstanbul Eskişehir Şehirler arası Nakliyat
15 Kasım 2019

İstanbul Konya şehirler arası nakliyat firmamız sektörde çok uzun yıllardan bu yana varlığını korumakta ve bunu da başladığı gün kendisine verdiği sözden almış olduğu güce dayalı olarak devam ettirmektedir. Biz kuruluşumuzda her evden eve nakliyat sürecinde güvenliği ön plana alacağımıza dair söz vermiş ve bunu da tüm nakliyat işlemlerimizde başarıyla yerine getirmiş bir markayız. İstanbul’dan aldığımız eşyalarınızı Konya’ya taşırken güvenli çözümler üretebilmeyi hedefler ve bunun için çözümler geliştirerek hareket ederiz. Nakliyat konusunda bugüne kadar profesyonel firmalarla çalışmış olmayabilirsiniz ancak bizimle tanıştığınızda ve taşınma hizmeti aldığınızda ne kadar haklı olduğunuzu da görebileceksiniz.

İstanbul Konya Arası Eşya Taşıma

İstanbul Konya şehirler arası nakliyat hizmetine başlamadan önce ekspertiz hizmetine önem veririz. Bu hizmetimiz sırasında evinize gelecek olan ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaparak nasıl bir taşıma olması gerektiği hususunda bilgiler alacaklardır. Taşınma sizin istediğiniz tarihte yapılırken bizim tecrübemize göre hareket edecektir. Bunun içinde öncelikli olarak eşyalarınızın genel bir durumu incelenmesi gerekir. Bu inceleme aşaması sırasında eşyanın ne şekilde ve kaç kişilik bir ekip tarafından taşınması gerektiği tespit edilir. Çünkü bazı eşyalar vardır ki sayısının az olmasından kaynaklı olarak daha az sayıda personelle taşıma hizmeti gerçekleştirilebilir. Ancak bazı eşyalar vardır ki çok fazladır ve bu durumda kaç kişilik bir ekip ve ne büyüklükte bir araç olması gerektiği de planlanmış olur. Biz nakliyata başlamadan önce ekspertiz hizmeti vermeyi her zaman öncelik olarak bildik ve bunun faydasını da çok gördük.

İstanbul Konya Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Konya şehirler arası nakliyat hizmetimiz evden eve taşımacılık firmaları arasında modern olmasıyla da bilinir. Biz eşyalarınızın taşıma öncesindeki paketleme aşamasına dikkat ederiz. Buna göre kullandığımız tüm ambalajlama ve paketleme malzemeleri TSE standartları kapsamındadır. Dayanıklı olan malzemeler tarafından eşyalarınız paketlenirken personellerimiz aynı zamanda koli içerisini de destekleyerek eşyaların kırılmasının önüne geçecektir. Paketleme ne kadar sağlam ve düzgün bir şekilde olursa taşınacak olan eşyanın güvenliği de o derece de artırılmış olacaktır.  Eşyalarınızı ilk muayene esnasında tespit ettiğimiz bilgiler doğrultusunda paketler, taşır ve yeni adreslerine ulaştırırız.

Biz bu işe gönlünü vermiş İstanbul’un ve Türkiye’nin en güçlü nakliyat firmasıyız

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat