İstanbul Şehirler arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat
7 Aralık 2019
Adana Şehirler Arası Nakliyat
9 Aralık 2019

İstanbul şehirler arası nakliyat olarak yalnız merkez ya da ilçelere değil Türkiye’nin her şehrine profesyonel nakliyat hizmeti sağlayabiliriz. Nakliyat işlerini gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz en önemli hususların başında profesyonellik geliyor çünkü biliyoruz ki bu işi yaparken sizin hassas eşyalarınızı taşıyoruz. Nakliyat hizmetinde öncelik zamanlama ve zamanında iş teslimi geliyor. Çünkü insanlar evini ya da ofisini taşıtmak istediğinde tüm planlamaları nakliyat firmasının vermiş olduğu zaman dilimine göre ayarlıyorlar. Bu da ister istemez firmanın zamanlamaya dikkat etmemesi neticesinde işlerin sarpa sarmasına neden oluyor. Biz profesyonelliğimize her zaman güvendik ve bunun içinde yıllarımızı verdik.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat ihtiyacınızın olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman desteğimiz sizden alacakları ilk bilgiler doğrultusunda hareket ederek eşyalarınızın ve binanızın konumunun tespitini yapabilmek için görevlendirilir. Adresinize gelen ekiplerimiz öncelikli olarak telsim alınacak olan eşyaların neler olduğunu anlamaya çalışır. Nakliyat hizmetini verirken full olarak hizmet verdiğimiz gibi aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.  Şehirler arası nakliyat hizmeti yapılırken öncelikli surecin planlaması ve gidilecek olan şehrin mesafesinin tespit edilmesi sağlanır. Mesafe uzadıkça kilometreye bağlı olarak eşyalarınız da risk altında olacaktır. Bu biz her ne kadar profesyonel olsak da bizim dışımızda gelişen sebeplerden dolayı olabilir. Bunun için biz hizmetimizi verirken sigortalı taşımacılığı tercih ederiz.

İlginizi Çekebilir: Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Sigortalı Garantili Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetimizde teslim aldığımız eşyalar sigortalanır ve sigorta güvencesi altındadır. Olası bir zarar gelmesi durumunda ise tüm masraflar sigorta firması tarafından karşılanacaktır. Bu da eşyalarınızı taşıtırken içinizin de rahat edeceği anlamına gelecektir. Eşyalarınızı evinizden almak için geldiğimiz gün paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştiririz. Bu işlem aşamasında kaliteli malzemeler kullanır ve her eşyayı birbirine uygun eşyalarla bir arada paketleriz. Sıvılarla kumaşların birbirinden ayrılması, kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarında desteklenmesi çok önemlidir. Destekleme işlemi sırasında kraft kâğıtlar, balonlu poşetler ve köpükler kullandır. Bu malzemelerin tamamının koruyuculuğu yüksek olduğundan dolayı eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat