İstanbul Van Şehirler arası Nakliyat

İstanbul Yozgat şehirler arası Nakliyat
5 Nisan 2020
İstanbul Yalova Şehirler arası Nakliyat
5 Nisan 2020

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız profesyonel nakliyat hizmeti sağlayarak siz değerli müşterilerine en hızlı ve en güvenilir nakliyat sağlamaktadır. İstanbul’dan Van’a eşyalarını taşıtmak isteyenler bizimle iletişime geçtiğinde en doğru çözümler geliştirilerek eşyalar hızlıca ulaştırılır. İstanbul, Van arası bilindiği gibi uzun bir mesafe dolayısıyla bu uzun mesafede yolculuk esnasında birtakım risklerde ortaya çıkabilecektir. Bu riskleri en aza indirmek ise firmanın profesyonelliği ile yakından alakalıdır. Biz nakliyat sektörüne başladığımız ilk günden bu zamana kadar her daim en iyisinin olması için elimizden geleni yaparız.

Firmamız size nasıl bir söz vermişse profesyonelliğin gereği hareket ederek çalışmasını eksiksiz bir şekilde sonlandırır. Nakliyat sektöründe profesyonellik çok önemlidir. Ancak profesyonellik yalnızca sözle olan bir şey değildir. İnsanlara profesyonelliğinizi gösterebilmenin yolu yaptıklarınızı ortaya koymaktır. İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız profesyonelliğini konuşturabilmek için verdiği hizmette öncelikli olarak planlamaya özen gösterir. Planlama ciddiye alınması gereken bir süreçtir. Dolayısıyla bu hizmeti verirken önceliğiniz eşya sahibini bilgilendirmek olmalıdır. Bilgilendirme aşamasında ilk olarak eşyanın genel kontrolü sağlanır ve nasıl bir taşıma yapılacağına dair gerekli bilgilerin verilmesi sağlanır. Taşınacak olan eşyalar belirlendikten sonra eşya sigortası yapılması sağlanır. Eşya sigortası sigortalama sureci içerisinde eşyanın güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere nakli sırasında olası kırılma ya da daha büyük zararların meydana gelmesi halinde zararın karşılanmasını sağlamaktır.

İstanbul Şehirler arası Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sigortası yapıldıktan sonra onay verilmesi halinde taşınma günü belirlenmiş olur. Nakliyat gününün gelmesi halinde aracımız belirlenmiş zamanda adresinizde hazır olarak bekleyecektir. Taşıma personellerimiz eşyalarınızı almak için dairenize çıktıktan sonra paketleme aşamasına geçer. Paketleme aşamasında kullandığımız malzemeler TSE standartlarında olur ve eşyalarınız doğru malzemelerle paketlenmiş olduğunda dışarıdan zarar gelmesini de engellemiş olacaktır. Paketleme yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta eşyaların birbirinden ayrı bir şekilde ayrıştırılmasıdır. Sıvılarla tekstil ürünlerinin mutlaka birbirinden ayrılması gerekir. Bu işlem sırasında eşyaların arasına konulacak olan destek malzemeleriyle sürecin daha kontrollü ve güvenli olması sağlanmış olacaktır.

 

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat