Modern Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Güvenli Nakliyat Firması
18 Nisan 2020
Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat
18 Nisan 2020

Şehirlerarası nakliyat hizmeti almak kolay bir durum değildir. Öncelikle birçok açıdan değerlendirme yapılması önem taşır.

Belirli kriterlere göre en doğru firmanın seçilmesi gerekmektedir. Nüfusumuzun önemli kısmı büyük kentlerde ve yüksek katlı binalarda yaşamaktadır. Yüksek katlı binaya taşınma durumu da söz konusu olabilmektedir. Özellikle bu şekilde bir taşımacılık ve yerleşme durumu söz konusu olacaksa, mutlaka asansörlü nakliyat hizmeti veren firmaların seçilmesi çok önemlidir. Öte yandan, bir şehirden farklı bir şehire taşınmak, yani şehirler arası nakliyat kapsamlı ve doğru firma ile çalışılması gereken bir iştir. Gerek işyerlerinde, örneğin ofis ya da fabrikaların taşınmasında, gerekse ev taşımacılığında profesyonel firmalarla çalışmak gerekir. Yoksa sonrasında bir hasar olması durumunda müşteriler amatör firmalarla çok mağdur olabilir.

Şehirlerarası Nakliyatta Öncü Ekşioğlu Nakliyat

Ülkemizde, kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına şehirler arası evden eve nakliyat ya da işyeri taşımacılığı hizmeti sunan firmaların başında Ekşioğlu Nakliyat firması gelmektedir. Ekşioğlu Nakliyat, İstanbul merkezinde, her iki yakada, yani Avrupa Yakasında ve Anadolu Yakasında merkezleri olan bir firmadır. Çağrı merkezleri aktif olarak birçok hat üzerinden hizmet sunmaktadır ve firmanın kapsamlı bir web sitesi bulunmaktadır. Müşterilerin buradan rahatlıkla firma ile iletişime geçmeleri mümkündür. Online sistem üzerinden şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda fiyat teklifleri almak da mümkündür. Diğer firmalardan da alarak kıyaslama yapabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık kesinlikle dikkatli ve deneyimli bir firmadan hizmet alınarak yapılmalıdır. Ekşioğlu Nakliyat elli yılın üzerinde deneyimi ile size gerekli tüm hizmeti eksiksiz olarak verecektir. Evinizde ne kadar oda varsa buna uygun olarak eşyaların olduğu hesaplanır ve uygun personel ile yeterli ve donanımlı araçlar ile işleme başlanır. Yeterli sayıda araçların ayrıca yola dayanıklılığı da firma tarafından gözetilir. Mevsime göre ve iklim şartlarına göre araçların taşıma özellikleri mutlaka dikkate alınır. Şehirler arası nakliyat firmaları araçlarının tamamı sigortalıdır ve sürücüleri son derece deneyimlidir. Araçların bakımları da düzenli şekilde yapılmaktadır. Araçların yanında taşımacılık sırasında tüm eşyaların sigortalandığını da belirtelim. Eşyaların sigortalanması ile taşımacılık sırasında bir sorun, hasar, kayıp olmasında zararınız tazmin edilir.

Eşya Taşınmasında Gerekli Olan Paketleme Detayları

Şehirler arası nakliye işlemlerinde, eşyaların yola dayanıklı şekilde ambalajlanması çok önemlidir. Eşyaların deneyimli personel tarafından ayrılması ve kayıplara karşı listelenmesi söz konusu olmaktadır. Buna göre, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, mobilyalar, kıyafetler gibi eşyaların tek tek ayrımı yapılarak, cinslerine göre ambalajlanırlar. Mobilyaların gerekli ise marangozlar tarafından sökülmesi yapılır, buna göre taşınır. Yeni adreste ise montajı yapılmaktadır. Elektronik eşyalar, kırılacak eşyalar özenle paketlenir, kutulanır. Araçlara özel raylı sistem ile alınır ve araca yerleştirilir. Buna göre net olarak hizmet verilir, yeni adreste yeniden yerleştirme yapılır, müşteri olarak çantanızla yeni adresinizde firmayı bekleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat