Referanslarımız

Ekşioğlu nakliyat her zaman müşterilerinin isteklerine uygun çözümler üreten şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firmadır. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.  Sektörün öncüleri arasında yer alan bir firma olarak sizlere kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek adına garantili taşıma yapan bir firmayız.

 

Araçlarımızda takip sistemleri mevcuttur. Araçlarımız sürekli olarak kontrol birimlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Yükünüz teslim edildikten sonra gerekli irsaliye teslim evrağı gibi belgeler size kargo ile gönderilir yada bildirilir. Tüm işlemleriniz faturalı olarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Ekşioğlu Nakliyat firmamız evden eve nakliye işlemlerinde memnuniyetini müşterilerimizden aldığı referanslar ile pekiştirmektedir.

 

Öncelikli olarak bizimle çalışmayı seven müşterilerimize firmamıza güvendikleri için teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Müşterilerimizin güvenini özenli çalışmamıza borçluyuz. Bize işlem yaptıran müşterilerimizin görüşleri bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Memnun müşteriler en iyi referanslarımızdır. Ekşioğlu Nakliyat hizmet kalitesine güvenen müşterilerimizin listesini ve yorumlarını aşağıda görebilirsiniz. Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Müşteri Yorumları

 

Ayşe Tözen

Babamın tayini çıkınca hızlı bir şekilde farklı bir şehre taşınmak zorunda kaldık. Bu sırada Ekşioğlu şehirler arası nakliyat firmasını internetten aramalarım sonucu buldum. Firma sahibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Eşyalarımız hiçbir sıkıntı olmadan taşındı. Oldukça kibar va sakin tutumları da güzeldi. Tekrar nakliye işlemleri yaptırmak istersem ilk başvuracağım firma olacaklar. Çok teşekkürler sunuyorum hepsine.

 

 

Fatih Savrun

Ekşioğlu Nakliyattan çok memun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum. Hem çok kibar hemde yetenekli ve düzgün çalışan bir ekibi var. Eşyalarımı büyük bir titizlikle taşıdılar. Tüm isteklerimi yerine getirdiler hem de kısa zaman içerisinde. Allah razı olsun tüm firma çalışanlarından şiddetle tavsiye ediyorum.

 

 

Ceren Aktaş

Daha önce farklı sebeplerle birçok evden eve nakliye firması ile çalıştım. Fakat çok memnun kalmadım eşyalarım zarar gördü. Ekşioğlu nakliyat bu güne kadar çalıştığım en iyi şehirler arası nakliye firması.

 

Ekip çok saygılı ve eşyaların taşınması konusunda oldukça özenli. Pratik ve güvenilir şekilde hızlıca çalıştılar. Eşyalarımı zamanında gerekli yere ulaştırdılar. Taşınma süresincede hiçbir sorunla karşılaşmadım. Herkese tavsiye edeceğim.

 

 

Nuray Eren

İstanbul’dan Bursa’ya nasıl düşünürüm diye kara kara düşünmeye başlamıştım web sitesi üzerinden Ekşioğlu şehirlerarası nakliyat ile tanıştım. Tüm ekibine teşekkür ederim. Verilen tüm sözlerini yerine getirdiler. Çözüm odaklı olarak çalışıyorlar. Güleryüzlü ve saygılı işini en iyi şekilde yerine getiren bu ekipten çok memnun kaldım. Emeklerine sağlık. Şehirler arası nakliyat fiyatları da çok uygun üstelik.

 

Sezai Aslan

Ekşioğlu nakliyat ekibi mükemmel bir iş çıkardı. İşinde uzman ekip tüm evin taşınması işlemini hızlı ve sorunsuz olarak bitirdiler. Herşey için ekibe teşekkürlerimi sunuyorum. Siz de şehirler arası nakliyat firmaları işlemleri yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile taşıma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat