Blog

Şehirler Arası Nakliyat

Mal canın yongasıdır deyimi ne kadar da doğru. Bütçemizden artırarak aldığımız eşyalarımızın güvende olmasını ve hasar görmemesini elbette isteriz. Mekanlarda, hem işyerlerimizde, hem de evlerimizde eşyalarımızın güvenli kalması için elimizden gelen tedbiri alırız. Elbette, bu durum, taşımacılık faaliyetlerinde de geçerlidir. Nakliyat ihtiyaçlarınızda, sigortalı hizmet sunacak, güvenilir bir firmadan yardım almanızın büyük önemi vardır. Şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmeti özenle çalışan ve 30 yılın üzerinde iş deneyimi olan firmamızdan alabilirsiniz.
Nakliyat Firması Seçimlerinizi Doğru Yapınız.

irmamızın merkezi İstanbul ilindedir. İstanbul ve çevresi başta olmak üzere, ülkemizin her yerine nakliyat hizmetlerini yürütmekteyiz. Şehirler arası nakliyat deyince akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Taşımalarımız her adımda sigorta kapsamındadır. Alanımızda en fazla talep gören firmalardan biri olmanın haklı gururu içindeyiz. Bunda, müşteri memnuniyetine her zaman önem vermemizin etkisi büyüktür. Tecrübeli personelimiz, son derece özenlidir ve ekibimiz içinde eşyaların türlerine uygun işlem yapacak elemanlarımız bulunmaktadır. Mobilyalar için marangoz ekibimiz bulunmakta olup, eşyaların monte ve demontesini yapmaktadır.

Ev, işyeri ve diğer mekanlardan eşyaların alınmasında, öncelikle listeleme ile tasnif yapılır. Bundan sonra, paketleme ve kutulama işlemi ile eşyalar muhafaza altına alınır. Ardından, araca yerleştirilmesi özenle yapılır. Yüksek katlar için asansörlü taşıma sistemlerimiz mevcuttur. Siz çantanız ve diğer özel eşyalarınızı alarak evinizden ayrılabilir ve firmamız aracını yeni adresinizde bekleyebilirsiniz. Tüm işlemler, titizlikte ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerimiz için fiyat teklifi hemen alabilirsiniz.

Leave a Reply