Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyelerde Güvenli Firma Kriterleri
18 Nisan 2020

Şehirler arası nakliyat konusunda öncü olan firmamızla eşyalarınızın yeni evinize yada işyerinize güvenle taşındığını göreceksiniz.

Nakliyat işlemlerinde doğru firmayı seçmek son derece önemlidir. Ülkemizde öne çıkan firmalardan biri ise Ekşioğlu Nakliyat tır. Ekşioğlu Nakliyat yaklaşık olarak elli senedir hizmet veren bir firmamız. Bugüne kadar müşteri memnuniyetine verdiği önem ile öne çıkan bir şirket olduğunu belirtmek gerekir. Firma, yarım asırlık deneyimlerine çok sayıda referans sığdırmış, bugüne kadar birçok firmanın ve kişinin de taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmiş. Şehir içi evden eve nakliyat yanında,şehirlerarası nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, depolama, asansörlü taşımacılık gibi birçok alanda profesyonel hizmet vermektedir.

Ekşioğlu Nakliyat Sağlam Araç Filosuna Sahip

Şehirler arası nakliye özen isteyen bir hizmet. Yol şartlarına dayanıklı, mesafede yol tutuşu iyi olan ve dayanıklı araçların kullanılması çok önemlidir. Ekşioğlu nakliyat 1968 yılından bu yana giderek kendini geliştirmiş ve günümüzde son derece kapsamlı araç filosu ile hizmet sunuyor. Araçların modelleri mutlaka düzenli aralıklarla yenileniyor. Müşterilerin şehirler arası nakliyat firmaları seçerken, mutlaka araç kapsamları hakkında bilgi alması gerekmektedir. Firma, uzun mesafelere ve ülkemizin dört mevsim yol şartlarına uygun olan markalar ve modelleri kullanmaktadır. Araçların bakımları düzenli aralıklarla kontrol edilmektedir ve sigortaları tamdır. Gelelim sürücülere ve elemanlara. Yola hakim güvenli ve uzun yıllar firma ile çalışan sürücüler hizmet sunmaktadır. Elemanların kalitesi ve deneyimli olması da firmalarda olması gereken bir özelliktir.

Ekşioğlu Nakliyat şehirlerarası nakliyat firması yarım asırdır hizmet sunan bir firma olduğundan,elemanlarını belirleme ve eğitme konusunda gerçekten deneyimli bir firma. Güleryüzlü personel işinde son derece özenli. Ayrıca personel filosu içinde,eşyaları tiplerine göre tasnif etme özelliğine sahip, marangoz ve elektrik teknikerleri gibi uzmanlar da bulunmaktadır. Ayrıca eşyaların taşınma esnasında sigortalandığını da belirtelim. Sigortalı taşımacılık ile bir eşyanın hasar görmesi durumunda tazmini yasal sınırlar içinde yapılmaktadır. Bu noktada, müşterilerin mağdur edilmediğini belirtelim. Sonuçta mal canın yongasıdır ve eşyalarımızı kolay almıyoruz. Bu nedenle onları güvenli ellere teslim etmek de doğal olarak, son derece önemli elbette.

Uygun Fiyatlar Memnun Ediyor

Müşterilerin en fazla üzerinde durdukları konulardan biri de nakliye ücretleridir. Bu noktada, birçok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.Uygun fiyatları ile Ekşioğlu Nakliyat, müşteri memnuniyeti kazanan firmalardan biri. Zaman zaman yapılan kampanyalar ile de gerçekten çok uygun fiyatlar müşterilere sunuluyor. Şehirler arası nakliyat fiyatları elbette mutlaka şehir içi nakliyat fiyatlarından biraz daha fazla oluyor. Ancak, uygun fiyat sunan ve güvenilir olan seçenekleri değerlendirmek bütçeniz için de uygun olacaktır. Rakamlar, mesafe, eşya sayısı ve bu nedenle kullanılacak araç kapasitesi ve personel sayısına göre değişmektedir. Çok odalı eşyaların taşınmasında elbette rakam daha yüksek olmaktadır.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat