Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık
23 Temmuz 2019
Şehirler Arası Güvenli Taşımacılık Hizmetleri
30 Temmuz 2019

Şehirler arası sigortalı taşımacılık , şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehirlerarası asansörlü nakliyat, şehirlerarası fuar taşımacılığı, şehirlerarası parça eşya taşımacılığı hizmetlerimizle her zaman siz değerli kişi ve firmalarımızın yanındayız. Firma merkezimiz İstanbul olup, şehir içi hizmetlerimizle birlikte, diğer tüm illerimize, ülkemizin her yerine taşımacılık destinasyonlarımız bulunmaktadır. Uzmanlık alanımız, uzun mesafe şehirlerarası nakliyat hizmetleri ve çözümleridir.

Şehirlerarası Nakliyat Özen Gerektirir.

Şehirler arası nakliyat özen gerektiren bir hizmettir. Ülkemizde mantar gibi türeyen, özensiz nakliyat firmalarına itibar etmeyiniz. Tüm yasal izinlerimiz ve yetkilerimiz bulunmakta olup, firma bilgilerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Bu konuda uzman firmamız, öncelikle eşya sayınız konusunda gerekli bilgileri sizden alarak, eleman sayısını ve araç kapasitesini buna göre belirler. Aynı şekilde, paketleme ve kutulama malzemelerimiz de uygun sayıda ve şekilde olarak hazırlanır. Mobilyalar için marangoz ekibimiz işlemleri yapar. Kırılacak eşyalar, giysileriniz, elektronik eşyalar gibi özen isteyen eşyalar için de ayrı bir mesai yapılır. Ambalajlanan eşyaların kutulanması ile araca alınması da titizlikle yapılmaktadır. Bundan sonra, kapasitesi müsait araçlar ile nakliye işlemleri gerçekleştirilir.

Yeni adrese gelindiğinde, eşyaların ambalajlarından açılması ve gereği gibi yerleştirilmesi işlemleri de titizlikte yapılmaktadır. Bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için canlı destek hattımızdan her zaman arayabilirsiniz. İnternet sitemizden başvuru formunu doldurarak da bilgi ile fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Söz verdiğimiz tarihler kesin ve tüm nakliyat işlemlerimiz sigortalıdır.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat