Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde Firma Seçimleri

Şehirler arası Nakliye Firmaları Seçerken
18 Nisan 2020
Şehirlerarası Nakliyelerde Güvenli Firma Kriterleri
18 Nisan 2020

Şehirlerarası nakliyat konusunda bir firma ile çalışmaya karar vermek için çeşitli kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle, hizmetleri ile müşteri memnuniyeti kazanmış ve güvenilir olduğu konusunda kanaat olan bir firmadan yardım almanız son derece önemlidir. Belirli kriterleri dikkate almanız gerekir. Kriterleri karşılayan en önemli firmalardan biri, merkezi İstanbul da olan, uluslararası rotalarda ayrıca 81 kentte hizmet sunan Ekşioğlu Nakliyat firmasıdır. Firma, aynı zamanda inşaat alanında da hizmet sunmakla birlikte, uzun yıllardan bu yana taşımacılık hizmetleri vermektedir. Web sitesinden firmanın kimlik bilgilerini ve hizmetlerini, özelliklerini de yakından inceleyebilirsiniz.

Firmanın Hizmetleri ve Öne Çıkan Özellikleri

Bir nakliye, özellikle şehirler arası nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken kriterlere değinelim. Şehiriçi ve şehirler arası nakliyat firmaları özellikle, donanımlı bir araç filosuna kesinlikle sahip olmalıdır. Yol tutuşuna ve yol şartlarına dayanıklı olan, eşyaların sarsılmadan en zorlu yollarda bile taşınmasını sağlayacak kapasitede araçların bulunması çok önemlidir. Çok eski model araçların olduğu firmalar yerine, bir göz atarak modellerini yenileyen, sermayesinden bu konuda bir miktar ayıran firmaları seçmeniz yerinde olur değerli okurlar. Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda ekonomik Ekşioğlu Nakliyat, uzun mesafe yollar ve uluslararası evden eve taşımacılık da yapan bir firma olduğundan araç filosu konusunda son derece avantajlı bir seçenektir.

Eleman kalitesi de firmaların güvenli hizmetler sunması yönünden gerçekten çok önemlidir. Yılların deneyimi ile firma, eğitimli ve işini severek yapan, uzun yıllardır firma bünyesinde çalıştığından deneyimli olan kişileri işlere göndermektedir. Tabi personel arasında klasik hamal olarak tanımlayabileceğimiz taşıma görevlilerinin yanında, ayrıca, uzman personelin olması da son derece önemlidir. Mobilyalar için marangoz ve elektrikli cihazlar için de elektrik teknikerinin olması önem taşımaktadır. Bu şekilde cihazların kendi alanlarına göre ayrılması söz konusu olacaktır. Mobilyaların söküm işlemleri marangozlar tarafından yapılır ve nakil yerinde yeniden aslına uygun olarak montajları yapılır. Elektronik eşyaların da özenle taşınması söz konusu olmaktadır.

Özenli Hizmet ve Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı şehirler arası evden eve nakliye taşımacılık yapan firmalara dikkat etmek gerekmektedir. Bir hasar olması durumunda sigorta sistemi sizi koruyacak, eşyalarınızdaki hasar karşılığı ödeme almanızı sağlayacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle, sigorta sistemine son derece itina göstermelisiniz, seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. Tabi dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, nakliyat fiyatlarıdır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda fiyat teklifleri alarak incelemeler yapmanızda fayda var. Online olarak da firmaların ilgili bölümlerinden fiyat tekliflerini alabilirsiniz ya da çağrı merkezlerinden de bilgileri alabilirsiniz.

Fiyatlandırma mesafeye göre değişir, bir diğer etken ise eşya sayılarıdır. Ülkemizin en batısından en doğusuna taşımacılık elbette daha kısa mesafelerden çok daha yüksek fiyatlı olacaktır. Az sayıda eşya ile fazla sayıda eşyanın taşınmasında da elbette fark olacaktır.

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat