Şehirlerarası Nakliyelerde Güvenli Firma Kriterleri

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde Firma Seçimleri
18 Nisan 2020
Şehirler Arası Nakliyat
18 Nisan 2020

Şehir içi ya da şehirler arası nakliye firmasını özenle seçmek gerekmektedir. Eşyalarımızın hasarsız şekilde taşınması önemlidir.

Mal canın yongasıdır ve bütçemizden önemli bir pay ayırarak, özenimizle, zevkimizle eşyalarımızı evlerimize almaktayız. Aynı durum çalışma alanları için de geçerlidir. Ofis, fabrikalar gibi işyerlerinde son derece yüksek maliyetli hele bazıları, son derece spesifik olan makineler, cihazlar bulunmaktadır. Bunların üzerinde en ufak bir hasarın ya da veri kaybının olması bile işyeri çalışmalarında zorlukların yaşanmasına neden olur. Bu nedenle, nakliye firmalarının mutlaka bir ön inceleme yapılarak seçilmesi lazımdır. Gerçekten içinize sinecek firmalardan biri Ekşioğlu Nakliyat olarak sektörde dikkat çekmektedir. Altmışlı yılların sonunda hizmetine başlayan firma, günümüzde hem şehirlerarası nakliyat, hem de uluslararası nakliyat, ayrıca inşaat sektöründe hizmet sunmaktadır.

Ekşioğlu Nakliyat Firması ve Genel Anlamda Firmalarda Bulunması Gereken Kriterler

Bir firmanın kendini müşteri memnuniyeti odaklı şekilde, sürekli olarak yenilemesi çok önemlidir. Ekşioğlu şehirler arası nakliye bu kriterlere sahip olan firmalardan biridir. Müşteri memnuniyeti, kalite, dürüst çalışma ilkeleri, güven ve saygılı yaklaşım, müşteri odaklı kendini yenileme, odaklanma, kararlı olma ve sonuç odaklı olarak hizmet sunma, yenilikçi ve farklı olma, ekip çalışmasına önem verme ile sürekli gelişim içinde olma firmanın çalışma ilkeleridir. Bunların kesinlikle aslında her nakliye firmasında olması gerekmektedir. Firmanın beğenilen özelliklerinden biri, gerek şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde esnek taşımacılık mesai saatlerinin uygulanması ve söz verilen tarihte de işlemlerin mutlaka gerçekleştirilmesidir.

Firmanın ve genel anlamda taşımacılık hizmeti veren firmaların belirli kriterlere sahip olması, sizlerin işini kolaylaştıracaktır ve güvenli hizmet almanızı sağlayacaktır. Şehirler arası evden evden nakliyat seçimlerinde, daha doğrusu özellikle uzun mesafeli nakliyat seçimlerinde, araç kalitesine, araçların donanımlarında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Modern araç filosu olan, deneyimli personelleri olan firmalara güvenmelisiniz. Personellerinde eşyaların hasar görmemesi noktasında, hamallar yani taşıma görevlileri yanında, marangoz, elektrik tekniker gibi personelin olmasına da dikkat etmek önemlidir. Taşımalarda sigortalı taşımacılık yapılması da çok önem verilmesi gereken bir detaydır. Şehirler arası nakliyat firmaları hizmetlerinde, sigortalı şekilde taşıyan firmaların müşterileri bir hasar söz konusu olması durumunda, zararların karşılanması noktasında güvence altında olurlar. Bir hasarın gerçekleşmesi halinde sigorta kuralları ile zarar tazmini yapılır.

Taşımacılık Firmalarında Fiyat Kriterleri

Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda mesafe ile eşya sayısına göre değişmektedir. Yol uzunluğu elbette nakliyat fiyatlarında önemli şekilde azalma ya da yükselme göstermektedir. Bunu dikkate almalısınız. Öte yandan, eşyaların sayısında da fiyat konusunda oranlar yükselmektedir. Fiyat teklifleri almak için firmaların online başvurularından gerekli bilgileri doldurarak,  fiyat bilgilerini almak mümkündür. Çağrı merkezleri üzerinde de firmalar rakam bilgilerini vermektedir.

Comments are closed.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat