Eşya Depolama

Şehirlerarası nakliye firmamız yanı zamanda garantili eşya depolama ve ofis taşıma hizmetleri ile de aktif çalışma göstermektedir.

Bu anlamda şehirler arası nakliyat firmamız ile iletişime geçen eşya sahipleri depolama konusunda rahatlık yaşanmaktadır. Eşyalar en iyi şekilde paketlendikten sonra sigortalı olarak bulunan depolarımızda istediğiniz süre kadar bekleyebilmektedir. Hizmette kusur etmemeye çalışan tüm firma çalışanlarımız eşyaların güvenliğini de ayrıca sağlamaktadır. Gerek taşıma gerekse depolama işlemlerinde tüm eşyalar en doğru şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalarda kullanılan malzemeler her taşıma özel olarak sıfır kullanılmaktadır. Evinizde hiçbir paketleme yapmadan en küçük eşyadan en büyük eşyaya kadar paketleme ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu anlamda size sadece yeni eve geçiş yapmak kalacaktır.

Şehirler arası evden eve nakliyat yapıldığı gibi şehirlerarası depolama işlemi de Ekşioğlu firmamızca sağlanabilmektedir. Güvenlikli ve 24 saat kamera ile izlenen depolarımız rutubet ve benzeri durumlara karşıda korunmaktadır. Bu şekilde depoda bulunan hiçbir eşya en ufak bir sorun ile de karşılaşmamaktadır. Genel anlamda temiz ve hijyenik olarak hazırda bekleyen depolarımızda eşyalarız güvenli olarak korunmaktadır. Olası durumların önüne geçmek için firmamız eşya sigortalama işlemini de aksatmadan yapmaktadır. Bu şekilde hiçbir eşyanız sorun yaşamadan istediğiniz zamana kadar depolarımızda bekleyebilmektedir.

Şehirler arası Nakliyat

Eşya depolama dışında başarılı bir şekilde hizmet vermeye yönelik çalışmalar yapan firmamız, şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda da en iyisi olarak bilinmektedir. Türkiye’nin her yerine yapılması mümkün olan nakliye ve depolama işleri titiz bir çalışma ve uygulama olarak devam etmektedir. Sorunsuz olarak yapılan her taşıma sonrasında müşteri memnuniyeti değerlendirmesi de firmamızca yapılmaktadır. Bu şekilde en iyi hizmet vermeye yönelik başarıyı hedefleyen Ekşioğlu taşımacılık profesyonelliğini arttırmaktadır.

Güvenilir alanlarda bulunan tüm eşyalar depolarda özel olarak tutulmaktadır. Eşya sahipleri istediği zamanda tekrar olarak eşyalarını yeni adrese taşıyabilmektedir. Yeni bir taşıma işleminin de firmamız çalışanları tarafından yapılması ile hiçbir eşya zarar görmeden tekrar kullanıma hazır beklemektedir. Büyük eşyaların yanı sıra fabrika eşyaları da depolarımızda yer bulabilmektedir. Her eşyaya özel olarak bekleyen depolarımız kullanım alanları kişiye özel şekilde durmaktadır. Birçok şehirler arası nakliyat firmaları bu gibi hizmete açık olmamaktadır. Kapsamlı olarak çalışma sistemine özen gösteren Ekşioğlu nakliyat her alanda hizmet sunmaya gayret göstermektedir.

En İyi Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Fiyat konusunda dahi müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızda özel taşıma hizmetleri yapılmaktadır. En uygun fiyatlarda fabrika taşımacılığı, makine taşımacılığı, asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık şekilde çalışmalar devam etmektedir. Her alanda taşımacılık hizmetlerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapan firmamızda şehirlerarası nakliyat da en iyi şekilde sağlanmaktadır. En kısa mesafelerde dahi firmamızın uyguladığı sigortalama sistemi eşyaların güvenliğini arttırmaktadır. Hasarsız taşıma sistemini sağlayan firmamızda maddi kazancın öncesinde mutlu müşteri profili olmaktadır. Taşımacılık genel olarak ev ve ofis şeklinde devam eder buna ek olarak müşterilerden gelen istekler dahilinde asansörlü olarak genel taşıma da yapılmaktadır.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat