İstanbul Nakliye Fiyatları

İstanbul o kadar büyük şehir ki her alanda çok farklı yapılanmaya sahip olan şehirlerarası nakliyat firmaları bulunmaktadır.

Eski yöntemlerle nakliye yapan nakliyatçılar da genellikle hamallar kullanılarak onca yüksek binaya sırtlarında eşya taşınmaktadır. Haliyle her kişinin taşıdığı eşya elden ele değiştiği için fazlaca hasar görmektedir. Aynı zamanda kolilemenin verdiği ağırlık ve genişlikle taşınma işi zorlaştırılmaktadır. Eşyalar al ver usulü ile taşındığından taşındığınıza taşınacağınıza pişman olabilirsiniz. Ekşioğlu nakliyat yapılan bu uygunsuz taşımacılığa karşılık kendini sürekli yenileyerek işlerinin hızlanmasını sağlamaktadır. Gösterilen her türlü teknolojiyi ve yeniliği bünyesine alarak kullanmaktadır.

İstanbul İçinde Taşınmanın Zorlukları

Şehirler arası evden eve nakliyat İstanbul’da yaşayanların korkulu rüyası halindedir. Çünkü nakliye araçlarını bulmak zor güvenilir firma bulmak zor ve işin en zoru da iş yerinden izin alarak taşınma sürecini takip etmektir. Ancak firmamız sayesinde taşınma esnasında evde olmanıza gerek yoktur. Siz sadece kendiniz için değerli olan takı ve Mücevheratlarınızı yanınıza alarak evden çıkabilirsiniz. Paketleme ve kolileme esnasında evde olmanız gerekmemektedir. Akşam eve döndüğünüzde yeni evinizin eşyaları yerli yerinde olacaktır. Paketlemeye dair hiçbir atık madde kapınızda olmayacaktır. Büro taşımacılığında yine özel olarak tasarladığımız büronuz aynı pozisyonlarda büronuza yerleştirilecektir. Eksiksiz ve kırığı döküyor olmayan bütün ofis mobilyalarınız gerekilen özen çerçevesinde taşınmaktadır. Şehirler arası nakliye büro ve ev taşımacılığında Türkiye’de isim yapmış olan firmamız farklı illerimizde de kendini göstermiştir. Yaşam alanlarınızı ve çalışma imkânlarınızı kolaylaştırabilmek için hızlı bir taşınma sonucu tekrar normal yaşantınıza devam etmenizi sağlamaktadır. Yaşam içinde hayatınıza yön veren birileri olduğu kadar düzenleyen birileri de olmalıdır.

Şehirler arası nakliyat firmaları olağandışı bir sorun olmadığı sürece elinizin altındaki en büyük yardımcınızdır. Özellikle aynı şehir içinde firmanızın olması sizi rahatlatacaktır. Bu yüzden insanımız ile iç içe olan firmamız bütün yetkilerini eşyalarınızı düzenli taşımaya ve güvenilir insana odaklanmıştır. Her eşyanın sizin için önemli olduğundan kolileme de şeffaf bantlar kullanılmaktadır. Özellikle yumuşak dokulu olan kanepe yatak yastık minder halı gibi ürünlerinizi paketlendiğinde dışarıdan da görebilirsiniz. Büyük huni şeklindeki bidonlarımızın içerisine kırılmayacak mutfak eşyalarınızı banyo gereçlerinizi ve çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu eşyalarını yerleştirmekteyiz. Bu sayede her kolimiz kendi başına önem kazanmaktadır.

İstanbul nakliye fiyatları içerisine kullanmış olduğumuz kolileme araçlarımız girmemektedir. Sadece araçları yüklemekte ve boşaltmak da emeği geçen kişi veya cihazların ücretleri alınmaktadır. Bunun yanı sıra varacağımız noktaya kadar harcanılan araç için kullanılan benzin miktarınca ücret belirlenmektedir.

Şehirler arası nakliyat süreç boyunca aklınıza takılan sorular olarak bize dönebilir. Firmamız sizin için soracağınız her soruyu dikkatle cevaplayacaktır. Karşılıksız kalmayacak olan her soru sizin için daha aydınlatıcı olacaktır. Kafanızda tasarladığınız nakliyat firmaları dışında farklı bir firma olduğumuzu cevaplarınızı aldığınızda daha iyi anlayabilirsiniz.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat