Türkiye Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Türkiye geneli birince olarak tercih edilen Ekşioğlu taşımacılık işinde uzman.

Kurumsal firma eşyaların güvenliğine özen vererek hizmete devam etmektedir. Kırılma, çizilme, yırtılma ya da kirlenme gibi durumların önüne geçerek çalışma sağlayan firmamızda her taşıma öncesinde tek kullanımlık paketleme malzemeleri tercih etmektedir. Eşyalar su geçirmek paketler ile kaplandıktan sonra aynı özen ile koli bandı ile kapatılmaktadır. Hiçbir şekilde temasın olmayacağı gibi kaplanan eşyalar kısa sürede taşıma kamyonuna yerleştirilmektedir. Taşıma işlemine başlamadan önce Ekşioğlu nakliyat firmasında geçerli olan sigortalama işlemi de firmamız tarafından ücretsiz olarak eksper eşliğinde yapılmaktadır. Bu anlamda eşyalar zarar görmeye karşılık önceden sigortalanmış olarak beklemektedir.

Sevkiyat işlemlerinin hızlı ve sorunsuz olabilmesi için firmamızda bulunan tüm ekip öncesinde eğitim alarak beklemektedir. En iyi taşımacılığı hasarsız şekilde yapmaya çalışan tüm çalışanlar paketleme konusunda da uzman olarak bulunuyor. Evden eve taşıma ya da nakliye konusunda son zamanlarda büyük sorunlar yaşanmaktadır. Gerek eşyaların hasar görmesi gerekse yavaş yapılan işler olarak müşterilerden özel istekler gelmektedir. Bu durumun yaşanmamasına ve işlerin aksamasına karşılık firmamız disiplinli olarak çalışma göstermeye devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özellikle şehirler arası nakliyat fiyatları müşteriler için zorlu olabilmektedir. Bu konuda müşterilerin yanında olan firmamızda en asgari tutar sunularak şehirler arası nakliyat sağlanmaktadır. Hiçbir şekilde eşyaların zarar görmesine yapılan özenin yanı sıra uygun fiyat sunumu da firmamızca mümkündür. Büyük bir disiplin ile taşınan eşyalar aynı profesyonellikle paketlerinden ayrılarak yeni adreste düzenlenmektedir. Bu durum fabrika taşımacılığında da aynı şekilde işlemektedir. Firmamızın bulunduğu tüm hizmetlerde her zaman eşya sigortalama, tek kullanımlık taşıma paketleme malzemeleri kullanımı, özenli olarak araçlara yerleşim ve yeni adreste düzenleme yapılmaktadır. Bu işlemlerin sorunsuz tamamlanması da Ekşioğlu nakliyat firmasının vizyonu olarak da belirlenmektedir.

Normal olarak yapılan evden eve taşımacılık hizmetlerinde firmamız hem güvenli hem de ekonomik olarak tüm Türkiye genelinde tercih edilmeye devam etmektedir. Özellikle ekonomik açıdan güven vermeyi hedefleyen firmamızda eşyaların sigortalanmasının yanı sıra ekspertiz hizmetleri de ücretsiz olarak şehirler arası nakliye de müşterilere sunulmaktadır.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat firmaları asansör kullanımını her zaman tercih etmemektedir. Ekşioğlu taşıma firmamız eşya güvenliğini sağlamak açısından her taşımada asansör kullanımı yapmaktadır. Birinci kat sahil olmak üzere 9 ve üstü katlarda da asansör kullanımı sorunsuz şekilde yapılabilmektedir. Profesyonel olarak hizmet vermeyi hedefleyen firmamız şehirlerarası nakliyat ile de asansör kullanımını başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Teknolojik olarak da çalışmalarına devam eden firmamızda kullanılan asansörler ayrıca çıkarılıp yeni araçlara da monte edilebilmektedir. Bu anlamda şehirlerarası taşımacılıkta asansör bulunması gibi sorunlar kesinlikle olmamaktadır. Her taşımada rahatlıkla kullanılan asansör son üretime uygun olarak firmamız tarafından kullanılmaktadır. En yüksek katlarda dahi asansörler güvenli olarak eşyaların çıkarılmasını ve indirilmesini sağlamaktadır.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat