Uzun yılların verdiği deneyime sahip ekibi ile şehirler arası evden eve nakliyat işlemleri yapan Ekşioğlu nakliyat firmamız güvenilir ve kaliteli olarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimize ekonomik ve uygun maliyetlerle garantili şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve kurumsal firmamız ile sektörün öncü firmaları arasıdna yer almaktayız. Kurulduğumuz günden beri siz müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak amacıyla var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kalite odaklı hizmet anlayışımız ile şehirler arası nakliye hizmetlerimizi güvenilir olarak yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızın nakliyesi işleminde ambalajlama, paketleme ve taşıma işlemlerine büyük önem vermekteyiz. Ayrıca taşınacak olan eşyalarınız oluşabilecek kazalara karşı eşyalarınızın değerince sigortalanmaktadır.

 

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında lider olmayı başaran Ekşioğlu nakliyat geniş araç filosu ve uzman ekibi ile sunulan nakliye hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmıştır ve Türkiye’nin saygın markaları arasında sektörde yer almaktadır. Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren ekibimiz ile şehirler arası nakliye hizmet süreçlerini en iyi şekilde sağlamayı amaçlamaktayız. Şehirler arası taşımacılık işlemlerinde standartları yükseltmeyi hedefliyoruz. Güçlü referanslarımı ve geniş müşteri portföyümüz ile titiz bir şekilde evden eve nakliye, ofis taşıma, büro taşıma gibi işlemlerinizi kusursuz olarak yerine getiriyoruz. Evden eve nakliyat işlerinizi özel olarak tasarlanmış ve en iyi şekilde muhafaza sağlayan araçlar ile gerçekleştirmekteyiz.

 

En köklü firmalardan biri olarak nakliyat alanında işlemlerinizi sigortalı olarak sunmaktayız. Eşyalarınızı sigortalamakta ve doğabilecek zararları karşılamaktayız. Rahat bir şekilde taşınma işlemi yapabilmek istiyorsanız sizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilir yada çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Her geçen gün büyümeye devam eden firmamız araç filosunu sürekli genişletmekteyiz ve Türkiye’nin tüm şehirlerlerine şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları en uygun ve ekonomik olarak sunarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

Asansörlü, ambalajlı, sigortalı şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızın çizilmemesi kırılmaması için gerekli tüm önlemler sağlanmaktadır. Yurt içi eşya taşıma konusunda en fazla tercih edilen firma olarak geniş ve modern taşıma araç filomuzla siz değerli müşterilerimizin isteklerini güvenilir ve kaliteli olarak yerine getirmekteyiz. Şehirler arası nakliyat fiyatları oldukça ekonomik ve cazip maliyetlerle sağlanmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile eşyalarınızın garantili olarak taşınması işlemlerini yaptırabilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

Dünya standartlarında nakliyat hizmetleri sunarak müşteri memnuniyeti kazanmak amacımızdır. Yenilikleri yakından takip ederek taşıma konusunda çıtayı sürekli yükseltmekte ve dünya markası olma yolunda adım adım ilerlemekteyiz.

 

Nakliyat hizmetlerinde hızlı ve güvenilir bilgi destekli taşıma yaparak müşterilerimizin taleplerini en ideal şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktayız. Sürekli değişim ve gelişime açık olan bir firma olarak çalışanlarımızın işlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla faaliyetlerimize önem vermekteyiz. Sektördeki rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmeyi amaçlıyoruz.

 

 

 

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat