Fabrika Taşımacılığı

Şehirler arası evden eve nakliyat ofis taşıma ve fabrika taşımacılığı işlemleri tüm Türkiye genelinde büyük önem taşımaktadır.

Özellikle fabrika taşımacılığı büyük bir profesyonellikle yapıldığında sorunsuz olarak tamamlanır. Ekşioğlu Nakliyat firmamız tüm çalışanlarına taşımacılık ve nakliye konusunda geniş kapsamlı eğitimler vermektedir. Bu anlamda taşıma sırasında bu zamana kadar zorlayıcı herhangi bir sorun söz konusu olmamaktadır. Büyük fabrika eşyaları ciddi bir özen ile paketlenir ve nakliye aracına sabitlenir. Bu şekilde gerek şehir içerisinde gerekle şehirlerarası şeklinde kolaylık taşınmaktadır. Özellikle eşyaların paketlenmesi ekibimiz için önemlidir.

Eşya taşımacılığı yapımında kullandığımız paketleme malzemeleri ve koliler her taşımaya özel olarak bulunuyor. Bu şekilde eşyalar hiçbir şekilde hasar görmemektedir. Şehirler arası nakliyat firmaları seçimleri içinde ilk olarak Ekşioğlu taşıma firması Türkiye genelinde tercih edilmektedir. Temiz ve beyaz kağıtların kullanımı yaparak makine ve cihazlar ayrıca kaplama da yapılmaktadır. Büyük bir titizlikle paketlenen eşyalar ekimizce dikkatli olarak nakliye kamyonuna taşınmaktadır. Paketleme ve taşıma sonrasında eşyaların geniş araç filosuna yerleştirme işleminde doğru şekilde yapılmasına ayrıca dikkat edilmektedir. Böylece taşıma esnasında araç içindeki eşyalar ve cihazlar sabit şekilde kalacaktır.

İş Makineleri Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde nakliye işlemi sağlayan Ekşioğlu nakliyat, iş makineleri ve büyük fabrika taşımacılığında da oldukça profesyoneldir. Eşyaların ve cihazların boylarına göre paketleme malzemeleri özenle kullanılır. Aynı şekilde eşyaların cinsine ve hassaslık derecesine göre ayrıca paketleme malzemesi ekleme yapılır. Bu şekilde paketleme ve taşıma işlemi yapılır. Taşıma işlemi sonrasında eşyaların araçtan yeni adrese yerleşimi de büyük bir titizlikle ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Olası durumlarda eşyanın zarara uğraması da firmamız tarafında karşılanmaktadır. Bu şekilde şehirler arası nakliye işlemi de güvenli ve müşteri memnuniyeti ile tamamlanmış olur.

Şehirlerarası Evden Eve Güvenli Taşıma

Şehirler arası evden eve nakliyat çalışmalarında müşteri memnuniyetinin önemi büyüktür. İlerlemeyi ve başarışı en üst seviyede yaşamayı hedefleyen Ekşioğlu şehirler arası nakliyat firması, bu anlamda tüm ekip çalışanlarına nakliye öncesinde gerekli eğitimi vermektedir. Rakipsiz çalışma sistemine uygun olarak Türkiye içerisinde evden eve ve fabrika gibi tüm taşıma işlemlerinde güvenli olarak işlem yapmaktadır. Uzman personellerin ekipte bulunması taşınma sırasında eşyaların güvenliğini de sağlamaktadır. Bu anlamda eşyalar en güvenli şekilde nakliye edilmiş olacaktır.

Taşıma işlemine başlamadan önce ücretsiz bir şekilde ekspertiz gelerek eşyaların fiyatlandırmasını yapmaktadır. Böylelikle nakliye esnasında aksi durumlara karşı eşyanın fiyatı da belirlenmiş olacaktır. Şehirlerarası nakliyat sistemine uygun olarak tasarlanmış geniş araç filoları en büyük fabrikalarda bile yerleşim sağlayabilmektedir. Bu anlamda şehirler arası nakliyat fiyatları da Ekşioğlu taşımacılık ile en uygun şekilde yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçen her müşterinin memnuniyeti değerlidir. En asgari şekilde fiyat vermek ve en üst seviyede hizmet sunmak da firmamızın çalışma sistemini oluşturmaktadır. Yüksek katlı binalarda da kullanılabilen özel nakliye araçlarında sorunsuz olarak çalışan asansörlü sistemde mevcut bulunmaktadır.

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat