Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat

Modern Şehirler Arası Nakliyat Firmaları
18 Nisan 2020
Şehirler arası Nakliye Firmaları Seçerken
18 Nisan 2020

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunan firma seçimi yaparken, sigortalı taşımacılık ilkelerine sahip kurum seçmek çok önemlidir.

Gerek ofis taşımacılığında, gerekse şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde, beklenmeyen durumlar söz konusu olabilir şehirler arası nakliyat firmaları bu durumda önem taşır. Sigorta sistemi sizi güvence altında tutacaktır. Yol şartlarının nasıl olacağını bilemezsiniz. Dört mevsimde, farklı yol durumları olabilir. Özellikle kış aylarında kar yağışı, don olması yolda kayganlıklar yaşanmasına neden olabilir. Yağışlarla da yol durumunda zorlayıcı birtakım durumlar söz konusu olabilir. İşte tüm bu şartlarda bir kaza olması durumunda, eşyalarınız sigorta kapsamında olacaktır. Sadece yol şartlarında değil, personel taşımacılık sırasında bir kaza, beklenmeyen bir halde eşyaların hasarına neden olursa da sigorta kapsamında firma hasarınızı karşılayacaktır.

Ekşioğlu Nakliyat ile Sigortalı Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, ülkemizde dikkat çeken bir firma var, o da Ekşioğlu Nakliyat. Firmanın İstanbul’da, bulunan merkezlerinden devamlı olarak yardım ve bilgi almak mümkündür. Online iletişim ile çağrı merkezleri üzerinden de kesintisiz olarak devamlı iletişim kurabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat fiyatları kapsamında, fiyat tekliflerini alarak değerlendirmelerinizi de yapabilirsiniz. Şehirler arası nakliye kapsamında, birçok ihtiyacınıza karşılık hizmet alabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık olarak, özel parça eşya ya da eşyaların taşınması, öğrenci evi, bekar evi gibi eşya sayısı az olan taşımacılıklar örnek verilebilir.

Firmanın bir diğer hizmet alanı da ofis ya da işyeri taşımacılığıdır. Ofis ya da bu kapsamda olan işyerlerinin taşınmasında dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Mobilyaların ve elektronik cihazların yanında, iş evrakının düzenlenmesi de son derece özen ister. Ayrıca makine ve diğer cihazların sökülmesi, taşımacılık esnasında muhafazaya alınması ve yeni adreste yerleştirilmesi de önem taşır.

Firmanın Hizmet Alanları

İstanbul için ev ve ofis taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık, şehiriçi nakliyat, eşya depolama ve önemli bir hizmet olarak uluslararası evden eve taşımacılık hizmetleri firma kapsamında verilmektedir. Firmanın araç filosu bu işlemlerin gerçekleşmesi için son derece yeterli. Bu konu da taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin mutlaka dikkat etmeleri gereken konulardan biridir. Modern ve modelleri sürekli olarak yenilenen araçların modifiyesi ve yenilenmesi noktasında önemli bir sermaye ayrılmaktadır. Hepsi sigortalı olan araçlardır. Personel ve sürücülerin deneyimleri de önemli konudur. Eğitimli ve güleryüzlü personel ile firma hizmet vermektedir.

Firmanın eşyaların hasar görmeden taşınmasında,özenli olduğunu belirtmek gerekmektedir. Öncelikle, taşınacak alanda eşyaların listelenmesi ve tasnifi yapılmaktadır. Bundan sonra, eşyalar ayrılır ve cinslerine uygun şekilde paketlenir, ambalajlanır. Taşınma işlemi gerçekleşir ve araçlara alınır. Yüksek katlar için ise asansörlü taşıma işlemi söz konusudur. Araçların özenle yol şartlarına uygun mesafe almasından sonra, yeni adrese tekrar eşyaların kutularından açılarak yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

google-site-verification=c689GqxgFBh_VBorABk69LsuHww9OmeZppU8HIU73nQ
nakliyat